Home  /  M. Actueel /  Resultaten en acties /  Politie Nijmegen pakt 28 relschoppe...


15-11-2011

De politie in Nijmegen heeft in een maand tijd 28 relschoppers opgepakt die zich na de derby tussen NEC en Vitesse misdroegen. Een klein gedeelte van de aanhang van NEC keerde zich na afloop van de verloren wedstrijd tegen de politie.

Na de wedstrijd op 16 oktober tussen NEC en Vitesse (0-1) sloegen bij een aantal hooligans de stoppen door. Een flinke groep ging de politie te lijf met stenen en stokken. Vijf agenten en een aantal politiepaarden raakten gewond. Na de wedstrijd werden negen verdachten aangehouden voor openlijke geweldpleging. Om meer relschoppers op te sporen plaatste de politie 25 foto's op internet. Een aantal relschoppers meldde zichzelf bij de politie. De politie kreeg ruim 25 bruikbare tips; veleĀ  kwamen binnen via M.

De eerste groep, die al eerder werd opgepakt, stond op 15 november voor de politierechter. Zij kregen al een stadionverbod van de KNVB van zes jaar en een omgevingsverbod voor het Goffertstadion van twee jaar. Er staan nog veertien foto's online van gezochte relschoppers.





Terug naar overzicht