Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

Meld Misdaad Anoniem

Weet jij iets over criminele activiteiten? Heb je iets gezien of herken je iemand op beelden? Dan is dat waardevolle informatie die er toe kan leiden dat daders worden opgespoord en criminaliteit wordt gestopt. Maar wanneer de dader jou kent, voel je je misschien niet veilig om met naam en toenaam te melden. Daarom is er M. Bij M. meld je misdaad anoniem.

09 mei 2025
Bron: De Rechtspraak

Vierenhalf jaar celstraf voor kilo’s drugs in woning

De rechtbank Zeeland-West-Brabant heeft op 9 mei een man veroordeeld tot 54 maanden gevangenisstraf voor de handel en opslag van harddrugs in z’n woning. Mede dankzij tips via Meld Misdaad Anoniem kwam de politie de locatie op het spoor. In totaal is meer dan 13 kilo aan amfetaminebevattend materiaal in beslag genomen. Daarnaast zijn er ook nog andere voorwerpen en stoffen die bestemd waren voor het produceren van amfetamine geconfisqueerd.

Ga naar
08 mei 2025
Bron: nhnieuws.nl

M.-tip leidt naar 60 kilo cocaïne op balkon in Amsterdam

De politie heeft op 3 mei een 24-jarige man uit Amsterdam aangehouden, nadat er op zijn balkon in Slotervaart 60 kilo cocaïne werd aangetroffen. De cocaïne was goed voor een straatwaarde van ruim drie miljoen euro. Agenten deden onderzoek naar de verdachte naar aanleiding van een M.-tip. De drugs zijn in beslag genomen en vernietigd.

Ga naar
07 mei 2025
Bron: AD.nl

Drie aanhoudingen voor drugshandel in Oosterhout

De politie heeft in januari en februari drie personen aangehouden voor drugshandel in Oosterhout. De derde aanhouding, eind februari, vond plaats na een melding via Meld Misdaad Anoniem. Een 21-jarige man werd aangehouden op een parkeerplaats aan het Zuiderkruis in de wijk Dommelbergen. Bij de verdachte werden handelshoeveelheden softdrugs en een weegschaal aangetroffen.De andere twee verdachten werden in januari aangehouden. Ook zij waren in het bezit van handelshoeveelheden softdrugs en contant geld. De spullen zijn in beslag genomen. De verdachten riskeren een dwangsom van duizenden euro’s.

Ga naar
350.362

meldingen

44.088

aanhoudingen

Over M.PrivacyKlachtenCookies