Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

Gedwongen prostitutie

Meiden in de greep van een loverboy, gedwongen prostitutie of mensenhandel. Het gebeurt, maar je ziet het niet? Of toch wel? Regelmatig worden jongeren en volwassenen seksueel misbruikt en uitgebuit. De daders kunnen alleen worden opgespoord als jij meldt wat je ziet.

Een meisje dat wordt aangespoord tot ongewenst seksueel gedrag. Loverboys die haar stalken en financieel uitbuiten. Een prostituee die bang is voor haar begeleider en geen klant mag weigeren. In de seksindustrie of in de zorg kun je worden geconfronteerd met zeer onveilige situaties. Pik jij dit soort signalen op dan is melden niet altijd gemakkelijk. Lees daarom waar je op moet letten en meld het als je voor langere tijd meerdere van dit soort signalen ziet.
 

Signalen bij slachtoffers in de prostitutie

Ken je een prostitutie die: 

  • erg onder druk staat (angstig)
  • paspoort niet in eigen bezit heeft
  • klanten niet kan weigeren
  • werkt op geisoleerde plekken en in slechte omstandigheden
  • haar woonadres niet kent
  • gedwongen onveilige seks moet hebben
  • werkt voor een te lage prijs
  • extreem lange werkdagen moet maken
  • zichtbare verwondingen heeft
  • verdiend geld moet afstaan aan een derde
  • niet wil/kan praten

Signalen bij minderjarige slachtoffers

Ken je een minderjarige die:

  • beinvloedbaar is (weinig zelfvertrouwen)
  • geindoctrineerd lijkt
  • zichzelf afzondert
  • vaak wegloopt en op straat hangt
  • seksueel overschrijdend gedrag vertoont (sexting)
  • fysieke problemen heeft of vaak de spoedeisende hulp bezoekt (verwondingen, SOA, zwanger)
  • vaak wordt gebeld
  • bang is voor haar vriend
  • ineens over veel geld beschikt
  • liegt en onduidelijk is over haar vrijetijdsbesteding

Wie jij bent blijft onbekend.
We staan volledig los van de politie. We zien geen telefoonnummer of IP-adres. We nemen je gesprek niet op en slaan geen gegevens op. Dankzij anonieme melders worden dagelijks zaken opgelost.
 

22 oktober 2025
Bron: Politie Ommelanden Noord (IG)

Drugs aangetroffen in woning Uithuizen

De politie heeft op 18 oktober een handelshoeveelheid harddrugs aangetroffen in een woning in Uithuizen. Agenten controleerden de woning naar aanleiding van een M.-tip. Een 21-jarige man uit de gemeente Het Hogeland is aangemerkt als verdachte. De middelen zijn in beslag genomen

Ga naar
22 oktober 2025
Bron: AD.nl

Wapens ontdekt in slaapkamer minderjarige in Rotterdam

De politie heeft op 22 oktober een onbruikbaar vuurwapen en een mes aangetroffen in de slaapkamer van een minderjarige jongen uit Rotterdam. Dankzij een M.-tip werd er een onderzoek gestart. Twee agenten kwamen langs bij het huis van de verdachte met een huiszoekingsbevel. Het vuurwapen en het mes zijn in beslag genomen. De verdachte mag zich op een later moment melden op het politiebureau.

Ga naar
21 oktober 2025
Bron: Politie.nl

Tweede verdachte aangehouden voor poging doodslag De Kuip

De politie heeft op 20 oktober een tweede verdachte aangehouden voor poging tot doodslag in De Kuip. Een supportersbegeleider van Feyenoord werd na de wedstrijd Feyenoord-Fenerbahçe op zijn hoofd geraakt door een paal met een betonnen voet. Begin oktober werden beelden getoond in het programma Opsporing Verzocht. Op basis van die uitzending kwamen er drie tips binnen bij Meld Misdaad Anoniem. Dankzij deze tips werd de 31-jarige verdachte uit Utrecht aanhouden.Na de wedstrijd op 6 augustus 2025 gooiden diverse supporters van Fenerbahçe spullen over de scheidingswand richting het Feyenoord-publiek. Twee mannen proberen een paal met daaraan een betonnen voet over de wand te gooien. Vanwege het zware gewicht lukt dit in eerste instantie niet, waarna een derde man komt helpen. Met zijn drieën lukt het wel om de paal met betonnen voet over de wand heen te gooien. De paal raakt een supportersbegeleider van Feyenoord op zijn hoofd. Hij hield daar een zware hersenschudding aan over en breuken in de hand. Hij heeft nog steeds dagelijks hoofdpijn, verdraagt geen fel licht en kan niet autorijden.Een van de drie verdachten meldde zich een dag na de uitzending bij de politie. De politie is nog op zoek naar de derde verdachte.Campagne “Onze Club. Onze Veiligheid. Meld Voetbalcriminaliteit"Onlangs lanceerde M. samen met de KNVB, politie, gemeenten en het Openbaar Ministerie een landelijke campagne om criminaliteit rondom voetbal tegen te gaan. Supporters en stadionmedewerkers worden opgeroepen om te melden over strafbare feiten in en rond stadions. Dat kan rechtstreeks bij de club, de politie of anoniem via M. Op de website meldmisdaadanoniem.nl/voetbal is meer informatie te vinden over de campagne en signalen van criminaliteit die herkend kunnen worden.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies