Help Nederland Veilig.

Help Nederland Veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

14 juni 2010 | Bron: Nieuws.nl

Harddrugs onderschept in Rotterdamse haven

In de Rotterdamse haven bij Europoort heeft de marechaussee zondagavond 13 juni 148 kilo amfetamine onderschept. De chauffeur van de vrachtwagen waarin de drugs verstopt zaten, een 32-jarige man uit Terneuzen, is opgepakt.

De truck was via de haven onderweg naar Groot-Brittannië. De amfetamine was verstopt in een verborgen ruimte in de trailer. De marechaussee kwam de lading, die een waarde heeft van zo'n miljoen euro, via een tip van Meld Misdaad Anoniem op het spoor.

20 januari 2025
Bron: Politie Basisteam Maas en Rotte (FB)

Harddrugs aangetroffen in woning Rotterdam

De politie heeft op 20 januari harddrugs aangetroffen in een woning in de wijk Rubroek in Rotterdam mede dankzij een anonieme tip. In de woning werd een aanzienlijke hoeveelheid harddrugs aangetroffen. De drugs zijn in beslag genomen.

Ga naar
13 november 2024
Bron: RODI.nl

Twee 17-jarigen aangehouden na dreiging met vuurwapen in Rozenburg

Het arrestatieteam van de afdeling interventie heeft in de nacht van 12 op 13 november twee verdachten van 17 jaar aangehouden in Rozenburg en Herkingen vanwege de dreiging met een vuurwapen. Mede dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem kwamen de verdachten in beeld bij de politie. Tot nu toe is er nog geen vuurwapen aangetroffen. De politie kan op dit moment nog geen details geven over de exacte inhoud van de dreiging. De situatie wordt verder onderzocht.

Ga naar
03 september 2024
Bron: Rijnmondnieuws.com

Drie aanhoudingen in Rotterdam na drugsvondst in woning

Dankzij een anonieme tip hebben agenten in Rotterdam op 3 september een woning aan de Savornin Lohmanlaan in Rotterdam doorzocht. Hierbij werd een grote hoeveelheid harddrugs aangetroffen. Bij de doorzoeking zijn twee mannen van 34 en 37 jaar zonder vaste woon- en/of verblijfsplaats en een 39-jarige Rotterdammer aangehouden.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies