Aanhouding voor overval supermarkt Utrecht
Een 29-jarige man uit Den Dolder is aangehouden op verdenking van het overvallen van een supermarkt in Utrecht. De politie kwam de man mede op het spoor dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem.
In de ochtend van 26 februari kwam de man een supermarkt in de wijk Kanaleneiland binnen, bedreigde de medewerkster met een wapen en ging er met de buit vandoor. Het is niet bekend hoeveel geld de verdachte heeft meegenomen.
Bron: dagbladutrecht.nl
Man uit Utrecht aangehouden voor drugshandel
Een 32-jarige man uit Utrecht is op 7 april aangehouden voor drugshandel. De man kwam in beeld bij de politie dankzij een melding via Meld Misdaad Anoniem. Bij een controle in Linschoten bleek de man een groot geldbedrag en een handelshoeveelheid drugs in zijn auto te hebben en werden er verborgen ruimtes ontdekt in zijn voertuig. Tijdens het fouilleren besloot de man te vluchten. Aan de Nieuwe Zandweg in Linschoten sprong de verdachte in een sloot, waarna hij later alsnog werd aangehouden. Op de vluchtroute werden pakketjes met cocaïne gevonden.
Bron: AD.nl Politie Utrecht Noord
Politie vindt hennepmaterialen in garagebox Utrecht dankzij M.-tip
De politie heeft hennepmaterialen in beslag genomen in een garagebox aan de Bombaydreef in Utrecht mede dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. Dit betrof o.a. meerdere zakken potgrond, kabels en speciale lampen. De politie doet verder onderzoek naar de verdachte(n).
Bron: Politie.nl
Twee personen aangehouden in Utrecht vanwege drugshandel
De politie heeft op 24 februari twee verdachten aangehouden in een winkelpand aan de Columbuslaan in Utrecht wegens mogelijke betrokkenheid bij de handel in drugs. De politie kwam de locatie op het spoor dankzij tips via Meld Misdaad Anoniem. Naast drugs zijn ook illegale medicijnen aangetroffen. Alles is in beslag genomen.