Help Nederland Veilig.

Help Nederland Veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

20 april 2016 | Bron: Politie.nl

Tweeduizend hennepstekken in garage Roosendaal

Op 20 april zijn in een woning aan de Azaleastraat in Roosendaal een man en een vrouw aangehouden. Zij worden ervan verdacht dat zij een hennepstekkerij hadden. Mede dankzij een M.-tip stuitte de politie in de garage bij de woning op bijna tweeduizend hennepstekken en bijna honderd moederplanten. Alle hennep is in beslag genomen.

30 december 2022
Bron: NOS

Politie vindt 650 kilo vuurwerk in woning Roosendaal dankzij anonieme tip

De politie heeft op 30 december in een woning in Roosendaal in totaal 650 kilo vuurwerk aangetroffen. Mede dankzij een anonieme tip kwam de politie de locatie op het spoor. In eerste instantie gaf de bewoonster aan dat er geen vuurwerk aanwezig was in de woning, maar gaandeweg vond de politie steeds meer vuurwerk. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EDO) werd opgeroepen vanwege het ontploffingsgevaar. De gemeente heeft de bewoners een dwangsom van 10.000 opgelegd als ze nogmaals de fout ingaan. 

Ga naar
24 september 2022
Bron: Politie.nl

6.000 hennepstekken in beslag genomen in pand Roosendaal

Op 23 september heeft de politie in een pand aan de Burgemeester Freijterslaan in Roosendaal een grote hennepstekkerij ontmanteld. De politie kwam de hennepstekkerij op het spoor dankzij meldingen via Meld Misdaad Anoniem. De stekkerij bestond uit bijna 6.000 hennepstekjes en 172 hennepplanten. De stekjes, planten en de apparatuur zijn allemaal in beslag genomen. 

Ga naar
17 juni 2022
Bron: PZC.nl

Twee aanhoudingen na drugsvondst in woning Roosendaal

Tijdens de inval troffen de agenten ongeveer anderhalve kilo aan cocaïne, amfetamine en pillen aan. Daarnaast werd er ook tienduizenden euro’s in contant geld, drie kilo illegaal vuurwerk en 100 gram hennep gevonden. Twee bewoners zijn aangehouden. 

Ga naar
PrivacyKlachtenCookiesVacatures