Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

26 mei 2016 | Bron: Politie.nl

Hennepkwekerij boven café Hengelo

In een leegstaande ruimte boven een café aan de Twekkelerweg in Hengelo trof de politie op 25 mei een hennepkwekerij aan. De politie stelde een onderzoek in na tips via Meld Misdaad Anoniem. Op de zolder stonden 370 planten. De geschatte straatwaarde is ruim 30.000 euro. Een 60-jarige vrouw uit Enschede is aangehouden. In een ruimte achter het café werd een gestolen auto gevonden. Deze is voor onderzoek in beslag genomen.

11 december 2025
Bron: Politie Enschede (IG)

Illegaal vuurwerk in beslag genomen in Enschede

De politie heeft op 10 december illegaal vuurwerk aangetroffen in een woning in Enschede. Agenten controleerden de woning naar aanleiding van een M.-tip. In het pand werden Cobra’s 20, Shells en vuurwerk zonder herleidbare etiketten in beslag genomen. Een persoon werd aangehouden. 

Ga naar
10 december 2025
Bron: Douane

Grote vangst illegale sigaretten in bergingen Enschede

De Douane heeft begin december 680.000 illegale sigaretten en 160 kilo aan waterpijptabak aangetroffen in twee bergingen onder een appartementencomplex in Enschede tijdens een grote controle. De locaties kwam in beeld bij de Douane en FIOD dankzij een anonieme tip. Daarnaast werd in een bijbehorende woning nogmaals een flinke hoeveelheid illegale sigaretten, waterpijptabak en ruim 56.000 euro aan contant geld aangetroffen.Alle goederen zijn in beslag genomen en worden vernietigd. De bewoners van het appartement zijn als verdachten aangemerkt en worden later verhoord. Als de sigaretten en de waterpijptabak op de markt waren gekomen, was de Staat 320.000 euro aan accijns misgelopen.

Ga naar
27 november 2024
Bron: Oost.nl

Drugslab ontmanteld in woonwijk Enschede

De Dienst Speciale Interventies (DSI) van de politie heeft op 27 november een cocaïnewasserij ontdekt in een loods in Enschede. Een melding bij Meld Misdaad Anoniem droeg bij aan het onderzoek. Er werden geen verdachten aangetroffen in het pand. De cocaïnewasserij is veilig ontmanteld door de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO).

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies