Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

24 januari 2017 | Bron: Omroep Gelderland / GelreNieuws.nl

Aanhoudingen voor cocaïne-roof uit vrachtauto Beneden-Leeuwen

De politie hield op 24 januari vier mannen aan op verdenking van een overval op een vrachtauto in Beneden-Leeuwen. Het gaat om Rotterdammers van 23, 27, 29 en 30 jaar. De overvallers haalden miljoenen euro's aan cocaïne uit de vrachtauto. Op 22 november werd in Opsporing Verzocht aandacht besteed aan de overval. Mede dankzij tips, ook via M., naar aanleiding van die uitzending werden de vier verdachten aangehouden.

De vrachtautochauffeur was op 27 september met een lading bananenpuree op weg naar een bedrijf in Beneden-Leeuwen toen hij werd klem gereden. Meerdere overvallers gingen de laadruimte binnen, waar ze een groot aantal sporttassen vulden met cocaïne. De politie startte direct een grote klopjacht, maar de daders werden niet gevonden. Wel trof de politie twee betrokken auto's aan. In  één daarvan lag een partij cocaïne met een straatwaarde tussen de 15 en 20 miljoen euro.

26 maart 2026
Bron: Politie.nl

Drie aanhoudingen in grote witwaszaak Rotterdam

De politie en de FIOD hebben op 25 maart drie personen aangehouden in Rotterdam op verdenking van witwassen. Er werd onderzoek gedaan naar de verdachten naar aanleiding van een M.-tip. In het onderzoek werden meerdere woningen doorzocht. Hierbij werd voor 275.000 euro aan contant geld en verschillende luxegoederen aangetroffen. Daarnaast werd er beslag gelegd op meer dan één miljoen euro aan cryptovaluta. 

Ga naar
24 maart 2026
Bron: Politie.nl

Anonieme tips leiden tot drugsvondst in garagebox Rotterdam

In Rotterdam heeft de politie op 19 maart een grote hoeveelheid softdrugs aangetroffen in een garagebox aan de Paul Krugerstraat. Het gaat onder meer om hennep, hasj en edibles. De vondst kwam tot stand na tips via Meld Misdaad Anoniem. Daarnaast doorzocht de politie de garagebox en een naastgelegen coffeeshop. In de garage lag een handelsvoorraad die de toegestane hoeveelheid ruimschoots overschrijdt. Alles is in beslag genomen en het onderzoek loop nog. Toekomstige aanhoudingen worden niet uitgesloten. 

Ga naar
04 maart 2026
Bron: politie.nl

Aanhouding na mishandeling op Stadhuisplein Rotterdam

De politie heeft begin maart een 40-jarige vrouw uit Rotterdam aangehouden voor een ernstige mishandeling in een horecagelegenheid op het Stadhuisplein in Rotterdam op 17 november 2025. Een 29-jarige vrouw uit Capelle aan den IJssel werd met een glas in haar gezicht geslagen. Het slachtoffer liep daarbij ernstig letsel op. De verdachte bleef lange tijd buiten beeld. Nadat de zaak opnieuw onder de aandacht werd gebracht via het televisieprogramma Bureau Rijnmond en Opsporing Verzocht, kwamen er meerdere tips binnen via Meld Misdaad Anoniem. Deze anonieme meldingen speelden een doorslaggevende rol in het opsporingsonderzoek en leidden uiteindelijk tot de aanhouding van de Rotterdamse verdachte.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies