Ondergrondse hennepstekkerij ontdekt in bos Milheeze
Na een M.-tip ontdekte de politie op 13 april een ondergrondse hennepstekkerij en -drogerij in een bos aan de Hutten in Milheeze. In de betonnen hennepkelder onder een schuurtje stonden 6.000 hennepstekken en 500 kilo gedroogde hennep. De politie spreekt van een waarde van minimaal anderhalf miljoen euro.
De eigenaren van de schuur, een 46-jarige man uit Lieshout en een 43-jarige vrouw uit Milheeze, zijn aangehouden. In de kelder betrapte de politie een 19-jarige man uit De Mortel en later werd ook een 69-jarige man uit Helmond aangehouden.
Bron: Ditishelmond.nl
Anonieme tip leidt naar illegale sigaretten in Helmond
De politie heeft op 25 november tientallen sloffen met illegale sigaretten aangetroffen in een woning in Helmond. De woning kwam in beeld bij de politie mede dankzij een M.-tip. Naast de sigaretten werd er ook contant geld aangetroffen. De goederen zijn in beslag genomen en de verdachte wordt op een later moment verhoord.
Bron: Ditishelmond.nl
Bedrijfspanden in Helmond gesloten na vondst drugs en drugslab
De burgemeester van Helmond heeft op 6 mei bedrijfspanden in Helmond gesloten. In een garagebox aan de Noord Parallelweg deed de politie op 17 februari onderzoek naar aanleiding van een M.-tip. De politie trof een hoeveelheid voorwerpen aan die bestemd zijn voor het opzetten van een synthetisch drugslab. In een bedrijfspand aan de Lungendonk werden er ongeveer 1.500 hennepplanten aangetroffen.
Bron: Politie Helmond (IG)
Politie houdt man aan in Helmond voor rijden onder invloed en drugshandel
De politie in Helmond heeft op 24 februari een man aangehouden voor rijden onder invloed en drugshandel. Een M.-tip zorgde voor extra alertheid bij de politie, waarna ze de persoon zagen rijden in een auto waarop meerdere verkeersovertredingen geregistreerd stonden. Bij de controle testte de bestuurder positief op cocaïne en cannabis en hij bleek ongeveer 500 euro en een gebruikershoeveelheid hennep, hasj en cocaïne op zak te hebben.Tijdens controle van het voertuig werden verborgen ruimtes met grote hoeveelheden verdovende middelen aangetroffen. Toen de agenten de verdachte hiermee confronteerde sloeg hij op de vlucht. De auto, diverse telefoons, het geld en de verdovende middelen zijn in beslag genomen. De verdachte heeft zich later gemeld op het politiebureau van Helmond.
