Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

14 juli 2017 | Bron: destentor.nl

Aanhouding voor hennepkwekerij boven Apeldoorns restaurant

Na een M.-tip rolde de politie op donderdag 13 juli een hennepkwekerij op in een woning boven restaurant Sultans Palace aan het Beekpark in Apeldoorn. In de woning werden 468 planten aangetroffen, met een geschatte waarde van circa 38.400 euro. Een 43-jarige inwoner uit Deventer is aangehouden. Meerdere aanhoudingen sluit de politie niet uit.

20 augustus 2025
Bron: Politie Oost-Nederland & Apeldoorn (IG)

Chemicaliën ontdekt onder portiekflat in Apeldoorn

De politie heeft op 19 augustus tientallen jerrycans aangetroffen in een kelderbox van een portiekflat aan de Van Slingelandtstraat in Apeldoorn. In de jerrycans zaten chemicaliën die worden gebruikt voor de productie van (synthetische) drugs. Het onderzoek naar de kelderbox vond plaats naar aanleiding van een anonieme tip. Naast de chemicaliën werden er ook mogelijke versnijdingsmiddelen en andere drugsgerelateerde goederen in beslag genomen. Eén bewoner is aangehouden.

Ga naar
09 oktober 2024
Bron: Regio8.nl

Twee schuren in Beek gesloten na vondst hennepkwekerij

De burgemeester van Montferland heeft met ingang van 9 oktober twee schuren aan de Didamseweg in Beek voor drie maanden gesloten vanwege het aantreffen van een hennepkwekerij en -stekkerij. De ontdekking volgde op een M.-tip uit augustus 2024. In de schuren werden 640 hennepplanten en aanverwante apparatuur aangetroffen.

Ga naar
18 mei 2020
Bron: De Stentor

Anonieme tip leidt politie naar hennepkwekerij in Apeldoorn

De politie ontmantelde op 18 mei een hennepkwekerij in een woningaan de Amsivarilaan in Apeldoorn. Naar aanleiding van een tip via Meld Misdaad Anoniem stelde de politie een onderzoek in en troffen ze ruim 300 hennepplanten aan. De aanwezige persoon in de woning is aanhouden.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies