Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

28 september 2017 | Bron: Kinderopvangtotaal

Kinderopvangdirecteur veroordeeld voor fraude met subsidiegeld

Het Hof Arnhem-Leeuwarden veroordeelde op 28 september 2017 een directeur van twee kinderopvangorganisaties tot een voorwaardelijke celstraf van vier maanden met een proeftijd van twee jaar en een taakstraf van 240 uur. In 2010 ontving Meld Misdaad Anoniem een tip over fraude met subsidies bij twee kinderopvangorganisaties. De organisaties ontvingen in de periode 2008-2012 in totaal 380.000 euro aan subsidie van het Agentschap SWZ. De directeur van de organisaties dwong werknemers om valse uren op te schrijven. Zo wist hij ongeveer 78.000 euro extra subsidiegeld binnen te slepen. Een groot aantal medewerkers was betrokken bij de fraude.

02 mei 2025
Bron: gld.nl

Drugs en automatisch wapen aangetroffen in woning Arnhem

De burgemeester van Arnhem heeft met ingang van 1 mei een woning aan de Kleefkruidstraat voor drie maanden gesloten vanwege een overtreding van de Opiumwet. In de woning werden hard- en softdrugs en een automatisch wapen aangetroffen. Tips bij Meld Misdaad Anoniem droegen bij aan het onderzoek naar de woning. Ook zou er sprake zijn van veel overlast en ruzies bij de woning. "Er was bij dit pand op regelmatige basis sprake van verdachte aanloop. Buurtbewoners krijgen daar begrijpelijkerwijs een zeer onveilig gevoel van", aldus de burgemeester. De meldingen van de omwonenden waren cruciaal in het onderzoek naar het pand. De burgemeester roept dan ook op om verdachte situaties te blijven melden. "Zo helpen buurtbewoners ons drugscriminelen de stad uit te krijgen en om te beginnen hun woonwijk uit. Een woonwijk is namelijk een plek om in rust en veiligheid te leven, te leren, op te groeien en te spelen. En geen plek voor criminelen die het leefgenot van hun buren wegnemen en de openbare orde met voeten treden. Ik roep iedere Arnhemmer dan ook op om verdachte situaties te blijven melden. Het helpt!"

Ga naar
06 februari 2025
Bron: Wijkagenten Leeuwarden Noord-Oost (Threads)

Aanhouding in Leeuwarden vanwege bezit harddrugs

De politie heeft op 6 februari een 55-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden in een woning aan de Eikenstraat in Leeuwarden. Agenten deden onderzoek naar de woning naar aanleiding van M.-tips én meldingen van overlast bij de wijkagent. In de woning werd een (vermoedelijke) handelshoeveelheid harddrugs aangetroffen. Gelet op het aantreffen van de vermoedelijke harddrugs en de overlast vanuit de woning, is het pand door de burgemeester per direct gesloten.

Ga naar
20 december 2024
Bron: Arnhem.nieuws.nl

Woning Arnhem gesloten vanwege overtreding Opiumwet

De burgemeester van Arnhem heeft met ingang van 20 december een woning aan het Driemondplein in Arnhem voor ten minste drie maanden gesloten. In de woning werden grote handelshoeveelheden drugs en versnijdingsmiddelen aangetroffen. Eerder dit jaar deden agenten ook al een instap in de woning die volgde op een melding bij Meld Misdaad Anoniem.Burgemeester Ahmed Marcouch: "Onze opgroeiende kinderen hebben juist een veilige leefomgeving nodig met mensen aan wie zij zich kunnen optrekken, geen straatdealers die op drugspanden afkomen. Woningen zijn voor bewoners, die hier leven, opgroeien en bijdragen aan de samenleving."

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies