Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

30 oktober 2017 | Bron: Crimesite.nl

Zes jaar cel voor 45-jarige man uit Leeuwarden

De rechtbank in Rotterdam veroordeelde op 19 oktober een 45-jarige man uit Leeuwarden tot zes jaar cel. Ook moet de man 20.000 euro betalen.

Naar aanleiding van een M.-tip trof de douane op 9 april 65 kilo cocaïne aan in een wagen van de 45-jarige kaasverkoper. De man was, samen met een 50-jarige vrouw uit Leeuwarden, met de wagen onderweg naar het Verenigd Koninkrijk. In Hoek van Holland hield de douane hen tegen. De vondst had een straatwaarde van ruim 1,5 miljoen euro.

01 juni 2026
Bron: Omrop Fryslân

Man uit Leeuwarden aangehouden voor grootschalige drugshandel

De politie heeft op 29 mei een man uit Leeuwarden aangehouden op verdenking van grootschalige handel in harddrugs. De arrestatie volgde na een pseudo-aankoop waarbij een agent zich voordeed als koper. In een woning aan de Beatrixstraat werden onder meer cocaïne, 3-MMC, 2-MMC, XTC, ketamine, hasj en ruim 10.000 euro contant geld aangetroffen. Het onderzoek kwam op gang dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. De woning is inmiddels voor zes maanden gesloten om verdere drugshandel en overlast te voorkomen.

Ga naar
01 juni 2026
Bron: Omrop Fryslân

Man uit Leeuwarden aangehouden voor grootschalige drugshandel

De politie heeft 29 mei een man uit Leeuwarden aangehouden op verdenking van grootschalige handel in harddrugs. De arrestatie volgde na een pseudo-aankoop waarbij een agent zich voordeed als koper. In een woning aan de Beatrixstraat werden onder meer cocaïne, 3-MMC, 2-MMC, XTC, ketamine, hasj en ruim 10.000 euro contant geld aangetroffen. Het onderzoek kwam op gang dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. De woning is inmiddels voor zes maanden gesloten om verdere drugshandel en overlast te voorkomen.

Ga naar
02 april 2026
Bron: Rechtspraak.nl

Drugs en wapens ontdekt in woning Rotterdam

De burgemeester van Rotterdam heeft met ingang van 16 januari een woning in de stad voor tenminste drie maanden gesloten vanwege het aantreffen van een grote hoeveelheid drugs, wapens en contant geld. De politie controleerde de woning op 3 oktober 2025 naar aanleiding van een M.-tip. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies