Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

10 november 2017 | Bron: Facebookpagina Politieteam Weerijs

35 gestolen fietsen in woning in Breda

Op 9 november vond de politie 35 gestolen fietsen in een woning aan de Kwakkelhutstraat in Breda. Dit gebeurde tijdens een integrale controle en naar aanleiding van een M.-tip. Naast de fietsen nam de politie tevens drie scooters en een motor in beslag. Een 44-jarige verdachte is aangehouden. De politie probeert onder andere via sociale media de rechtmatige eigenaren van de fietsen te achterhalen.

11 september 2026
Bron: Rechtspraak.nl

Celstraf voor vervoer van drugs in Breda

De rechtbank Zeeland-West-Brabant veroordeelde op 11 september een man tot een taakstraf van 240 uren en een gevangenisstraf van 8 maanden voor het vervoeren van grote hoeveelheden drugs. De politie kwam de man op het spoor toen een ANPR-camera zijn kenteken scande. In de omgeving van Breda werd de man aan de kant gezet. Daar ontdekte de politie de drugs in de auto. Ook bleek toen dat er al eerder bij Meld Misdaad Anoniem was gemeld dat deze persoon handelde in drugs. 

Ga naar
20 augustus 2026
Bron: Rechtspraak.nl

Celstraf voor drugs- en wapenbezit

Eén persoon is op 20 augustus door de rechtbank Zeeland-West-Brabant, locatie Breda veroordeeld voor het bezit en de productie van drugs en het aanwezig hebben van vuurwapens en munitie. De man kreeg een gevangenisstraf.Mede door een anonieme tip had de politie in januari voldoende reden voor een huiszoeking, waarbij de drugs werden aangetroffen. Alle drugs, de wapens en de munitie zijn daarbij in beslag genomen. 

Ga naar
19 december 2025
Bron: Wijkagenten Breda Zuid-West (IG)

Drugs in woning Breda aangetroffen dankzij M.-tips

Naar aanleiding van anonieme tips en eigen onderzoek heeft de politie in de week van 12 december een huiszoeking verricht in de wijk Heuvel in Breda. In de woning werden drugsgerelateerde middelen aangetroffen, zoals een drukpers, honderden gripzakjes, weegschaaltjes, kookpannen, kleine hoeveelheden verdovende middelen en versnijdingsmiddelen. Alles is in beslag genomen en de bewoner zal zich op een later moment moeten verklaren. De gemeente besluit op een later moment op de woning wordt gesloten. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies