Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

21 juni 2018 | Bron: Rechtspraak.nl

Celstraf voor seksuele uitbuiting minderjarig meisje

Amsterdam - De rechtbank in Amsterdam heeft een Amsterdammer veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voor seksuele uitbuiting en het plegen van ontuchtige handelingen met een minderjarig slachtoffer. Hiervan zijn zes maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Dankzij een M.-tip kreeg de politie concrete informatie over de gedwongen prostitutie in de hoofdstad.

De dader is opgepakt om het feit dat hij het minderjarig meisje (14) in de prostitutie heeft gebracht en daarvan financieel heeft geprofiteerd. De Amsterdammer stelde in de eerste contactmomenten in 2016 voor dat hij meerdere klanten voor haar kon regelen. In ruil voor zijn diensten wilde hij 30% van de opbrengst van de door haar uitgevoerde seksuele handelingen. Hij regelde diverse afwerkplekken en was daarnaast ook verantwoordelijk voor het onderhouden van het klantencontact.

Verder had de verdachte nog gevraagd of het slachtoffer vriendinnen kende die ook de prostitutie in wilde gaan. Als zij mensen voorstelde, hoefde zij ook minder te werken en daalde zijn aandeel in de opbrengst naar 20%. In de periode van uitbuiting die tot januari 2017 duurde, heeft de verdachte zelf ook ontuchtige handelingen met haar gepleegd.

08 mei 2025
Bron: nhnieuws.nl

M.-tip leidt naar 60 kilo cocaïne op balkon in Amsterdam

De politie heeft op 3 mei een 24-jarige man uit Amsterdam aangehouden, nadat er op zijn balkon in Slotervaart 60 kilo cocaïne werd aangetroffen. De cocaïne was goed voor een straatwaarde van ruim drie miljoen euro. Agenten deden onderzoek naar de verdachte naar aanleiding van een M.-tip. De drugs zijn in beslag genomen en vernietigd.

Ga naar
27 maart 2025
Bron: Alarmeringen.nl

Politie vindt 125 kilo softdrugs, 75.000 joints en 192.000 euro in opslagplaatsen Amsterdam

De politie heeft op 24 maart in een drugsonderzoek 125 kilo hasj en hennep, 75.000 voorgedraaide joints en 192.000 euro aan contant geld aangetroffen in twee opslagplaatsen in Amsterdam. De politie kwam de drugs en het geld op het spoor na een melding via Meld Misdaad Anoniem. Drie mannen en een vrouw zijn aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de handel in softdrugs.In een bedrijfspand aan de Nieuw-Zeelandweg in het Westelijk Havengebied in Amsterdam zou mogelijk een hennepkwekerij aanwezig zijn. Na een controle bij het bedrijfspand troffen agenten 90 kilo softdrugs en 10.000 joints aan. In een ander bedrijfspand in Amsterdam-Noord werden nog eens 35 kilo softdrugs, 65.000 joints en ruim 192.000 euro aan contant geld aangetroffen.

Ga naar
19 maart 2025
Bron: Amsterdamsdagblad.nl

Meer verdachten van rellen Ajax - Maccabi in beeld dankzij anonieme tips

De politie heeft op 19 maart bekend gemaakt 122 verdachten in beeld te hebben van de ongeregeldheden rondom de wedstrijd Ajax - Maccabi Tel Aviv. In de uitzending van Opsporing Verzocht van 11 maart werden 22 verdachte personen getoond. Naar aanleiding van deze uitzending kwamen meerdere meldingen binnen, waaronder via Meld Misdaad Anoniem. In totaal heeft de politie vanaf november 2024 tot en met maart 2025 beelden van dertig verdachte personen getoond via onder meer de website en Opsporing Verzocht. Zij worden ervan verdacht geweld te hebben gebruikt tegen personen of goederen tijdens de ongeregeldheden.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies