300 kilo vuurwerk Rotterdam-Zuid aangetroffen
Dankzij een M.-tip trof de politie op oudejaarsdag 300 kilo vuurwerk aan in een kelderbox in Rotterdam-Zuid. Dat was veel meer dan de maximale hoeveelheid van 25 kilo. Daarnaast vond de politie ook illegaal vuurwerk. Alles is in beslag genomen.
Bron: Politie Basisteam Maas en Rotte (FB)
Harddrugs aangetroffen in woning Rotterdam
De politie heeft op 20 januari harddrugs aangetroffen in een woning in de wijk Rubroek in Rotterdam mede dankzij een anonieme tip. In de woning werd een aanzienlijke hoeveelheid harddrugs aangetroffen. De drugs zijn in beslag genomen.
Bron: RODI.nl
Twee 17-jarigen aangehouden na dreiging met vuurwapen in Rozenburg
De politie heeft in de nacht van 12 op 13 november twee verdachten van 17 jaar aangehouden in Rozenburg en Herkingen vanwege dreiging met een vuurwapen. Mede dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem kwamen de jongens in beeld bij de politie.
Bron: Rijnmondnieuws.com
Drie aanhoudingen in Rotterdam na drugsvondst in woning
Dankzij een anonieme tip hebben agenten in Rotterdam op 3 september een woning aan de Savornin Lohmanlaan in Rotterdam doorzocht. Hierbij werd een grote hoeveelheid harddrugs aangetroffen. Bij de doorzoeking zijn twee mannen van 34 en 37 jaar zonder vaste woon- en/of verblijfsplaats en een 39-jarige Rotterdammer aangehouden.