Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

04 maart 2020 | Bron: Politie.nl

Purmerender aangehouden voor drugshandel

De politie hield op 28 februari een 33-jarige inwoner van Purmerend aan op verdenking van het handelen in drugs. M.-tips en een aantal waarnemingen leidde tot een onderzoek van zijn woning. Hierbij werd ruim 2 kilo softdrugs, een vuurwapen en een hoeveelheid vals geld inbeslaggenomen.

14 november 2025
Bron: RTV Purmerend

Hennepkwekerij in woning Purmerend ontdekt

De politie en stroomnetbeheerder Liander hebben op 12 november een hennepkwekerij ontdekt in een woning aan de Dijckskamplaan in Purmerend. Naar aanleiding van een netmeting kwam Liander erachter dat er extreem veel stroom werd gebruikt in een specifiek woonblok. Daarnaast ontving de politie ook een M.-tip. Op basis van de informatie werd een onderzoek gestart naar een specifieke locatie, waarbij werd overgegaan tot een huiszoeking. Op een zolder werden 115 hennepplanten aangetroffen, welke zijn geruimd. Een 38-jarige vrouw en een 44-jarige man uit Purmerend zijn aangehouden.

Ga naar
31 oktober 2025
Bron: AD.nl

Hennepplanten ontdekt in woning Purmerend

De politie heeft eind oktober hennepplanten aangetroffen in een woning in Purmerend. Wijkagenten controleerden de woning naar aanleiding van een M.-tip. De hennepplanten zijn in beslag genomen en vernietigd.

Ga naar
17 oktober 2025
Bron: Purmerend.nl

Lachgascilinders ontdekt in schuur Purmerend

De burgemeester van Purmerend heeft met ingang van 17 oktober een schuur naast een woning aan de Clara Visserstraat voor tenminste drie maanden gesloten. Aanleiding voor de sluiting is het aantreffen van een handelshoeveelheid lachgascilinders medio september. De vondst kwam aan het licht naar aanleiding van een M.-tip. Uit politieonderzoek bleek dat er sprake was van de handel in lachgascilinders. Naast de cilinders werden er ook illegale sigaretten en snus aangetroffen door agenten. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies