75.000 euro contant geld aangetroffen in woning Bergen op Zoom
In een woning aan het Hof van Wezemaal in Bergen op Zoom troffen agenten begin juli een geldbedrag van 75.000 euro aan. Na meldingen via Meld Misdaad Anoniem ging de politie polshoogte nemen. Naast het geldbedrag werden ook een auto en enkele horloges in beslag genomen. De bewoner is aangehouden op verdenking van witwassen.
Bron: Politie.nl
Drugs aangetroffen in flatgebouw Bergen op Zoom
De politie heeft op 22 augustus verschillende soorten drugs aangetroffen in twee woningen in een flatgebouw in Bergen op Zoom. Agenten deden onderzoek naar de woningen naar aanleiding van M.-tips. In één woning werd vermoedelijk GHB aangetroffen. In de andere woning werd een handelshoeveelheid pillen en poeder ontdekt. De drugs zijn in beslag genomen. Er zijn drie verdachten aangehouden.
Bron: Internetbode.nl
Loods Bergen op Zoom een jaar dicht vanwege xtc-lab
De burgemeester van Bergen op Zoom heeft met ingang van 23 januari een loods aan de Polluxstraat in de gelijknamige stad voor ten minste één jaar gesloten wegens het aantreffen van een drugslab. De politie kwam het lab op het spoor dankzij anonieme tips.Burgemeester Margo Mulder vindt het een goede zaak dat inwoners van de gemeente altijd melden als ze verdachte zaken zien. “Samen zijn we de oren en ogen van de gemeente. Ik vind het van groot belang dat mensen altijd blijven melden. En als je twijfelt of bang bent verdachte zaken te melden dan is er altijd de optie om te bellen met Meld Misdaad Anoniem. Dat is een onafhankelijk instantie die ervoor instaat dat je ook daadwerkelijk anoniem kunt melden”, aldus de burgemeester.
Bron: Politie.nl
Tientallen kilo's xtc aangetroffen in woning Bergen op Zoom
Naar aanleiding van een anonieme tip heeft de politie tientallen kilo's xtc aangetroffen in een garagebox aan de Polluxstraat in Bergen op Zoom. Ook werden verschillende machines voor drugsproductie ontdekt. Een 27-jarige man uit Rotterdam en een 34-jarige man uit Steenbergen zijn aangehouden.