Burgemeester Sittard-Geleen sluit woning vanwege hennepkwekerij
Eind mei startte de politie met een onderzoek naar een woning in de gemeente Sittard-Geleen. Aanleiding was een M.-tip en een daaropvolgende positieve netmeting. Tijdens het onderzoek trof de politie een hennepplantage aan. De burgemeester van Sittards-Geleen besloot hierop de woning voor drie maanden te sluiten.
Bron: Verkeerspolitie Limburg (IG)
Gestolen auto in beslag genomen in Geleen
De politie heeft op 15 juni een Audi S5 in beslag genomen aan de Geenstraat in Geleen. Agenten controleerden het voertuig naar aanleiding van een anonieme tip. Bij de controle bleek dat het voertuig als gestolen stond geregistreerd en was voorzien van valse kentekenplaten. De Audi en de kentekenplaten zijn in beslag genomen en de auto gaat terug naar de rechtmatige eigenaar.
Bron: Rechtspraak.nl
Taakstraf en voorwaardelijke celstraf voor Sittardse drugshandelaar
De rechtbank Limburg heeft op 26 november een 40-jarige man uit Sittard veroordeeld tot een taakstraf van 180 uur en een voorwaardelijke celstraf van 6 maanden voor het plegen van voorbereidingshandelingen voor de productie van synthetische drugs. De verdachte maakte zich sinds juli 2024 hieraan schuldig. Een M.-tip droeg bij aan het onderzoek naar de man.
Bron: Horen, Zien, Melden, Limburg (IG)
Hennepkwekerij ontmanteld in woning Geleen
De politie heeft op 14 juli een hennepkwekerij ontmanteld in een woning aan de Opbraakstraat in Geleen. Agenten deden onderzoek naar aanleiding van een M.-tip. Tijdens de instap was een 20-jarige man uit Albaniƫ aanwezig. Ondanks een vluchtpoging werd de man aangehouden.
