Drugsdealer in Papendrecht opgepakt dankzij M.-tips
De politie heeft op 4 oktober een 21-jarige Rotterdammer opgepakt in Papendrecht wegens handelen in harddrugs. Na meldingen via Meld Misdaad Anoniem werd de man op heterdaad aangehouden. Tijdens zijn arrestatie werd cocaïne, heroïne en hasj in beslag genomen.
Bron: BN de Stem
Onvergunde prostitutie ontdekt in Papendrecht
Tijdens een controle van een woning in Papendrecht is op 23 januari onvergunde prostitutie ontdekt na een melding via Meld Misdaad Anoniem. Toezichthouders van de gemeente stuitten daar op sekswerk zonder vergunning. Er zijn geen aanhoudingen verricht, maar de gemeente onderzoekt bestuurlijke maatregelen tegen de pandeigenaar.
Bron: Gemeente Papendrecht
185 kilo aan illegaal vuurwerk ontdekt in schuurtje Papendrecht
Naar aanleiding van een tip via Meld Misdaad Anoniem startten toezichthouders van de gemeente Papendrecht op 29 december een onderzoek naar een locatie in de wijk Westpolder. Eenmaal ter plaatse, troffen zij in de schuur van een woning ruim 180 kilo vuurwerk aan.De aangetroffen hoeveelheid was ruim zeven keer zoveel als het toegestane maximum van 25 kilogram consumentenvuurwerk dat je in huis mag hebben. De politie heeft het vuurwerk in beslag genomen en neemt de zaak verder in behandeling. De gemeente Papendrecht overweegt bestuurlijke maatregelen tegen de bewoner.
Bron: AD.nl
Wapens ontdekt in slaapkamer minderjarige in Rotterdam
De politie heeft op 22 oktober een onbruikbaar vuurwapen en een mes aangetroffen in de slaapkamer van een minderjarige uit Rotterdam. Dankzij een M.-tip werd het onderzoek gestart. Het vuurwapen en het mes zijn in beslag genomen.
