Anonieme meldingen ontmaskeren hennepkwekerij in Zaandam
De politie heeft in een woning aan de Schokkerlaan in Zaandam een hennepkwekerij ontmanteld. Dankzij meldingen via Meld Misdaad Anoniem, netwerkbeheerder Liander en een warmtecamera vanuit de politiehelikopter kwam de woning in beeld. Agenten troffen een gerooide hennepkwekerij aan, waar in totaal 771 hennepplantenbakken met afgeknipte hennepstronken stonden. Daarnaast werden ook veel goederen zoals lampen, knipscharen en koolstoffilters aangetroffen. Alles is in beslag genomen en de woning is voor zes maanden gesloten.
Bron: RTV Zaanstreek
Woning Zaandam gesloten vanwege hennepkwekerij
Burgemeester Jan Hamming heeft met ingang van 17 september een woning in Zaandam laten sluiten vanwege druggerelateerde activiteiten. In de Else Mauhsstraat werd een hennepkwekerij ontdekt dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. De woning was volledig ingericht voor de teelt, inclusief illegale aftapping van stroom en water. De kwekerij is geruimd, de stroom afgesloten en het huis is verzegeld. Vier personen zijn aangehouden. De duur van de sluiting is nog niet vastgesteld.
Bron: Zaanstad.nieuws.nl
Lachgas ontdekt in bedrijfspand Zaandam
De burgemeester van Zaandam heeft met ingang van 11 september een bedrijfspand in zijn stad voor onbepaalde tijd gesloten vanwege de ontdekking van lachgas. Naar aanleiding van anonieme tip werd een onderzoek ingesteld naar het pand. In het gebouw was de bovenverdieping zonder vergunning ingericht als woning. Hier werden de flessen lachgas aangetroffen.
Bron: Zaanstad.nieuws.nl
Illegaal bordeel ontmanteld in Zaandam
De burgemeester van Zaandam heeft met ingang van 30 juli een woning aan de Geersbroekstraat in Zaandam voor tenminste drie maanden gesloten. Tijdens een controle werden meerdere sekswerkers aangetroffen in de woning. De locatie kwam in beeld bij de gemeente na meerdere M.-tips.