Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

04 februari 2021 | Bron: Politie Nieuwegein

Hennepkwekerij ontmantelt in bedrijfspand Nieuwegein

Naar aanleiding van een tip via Meld Misdaad Anoniem heeft de politie een hennepkwekerij ontmanteld in een bedrijfspand aan de Gelderhaven in Nieuwegein. In totaal werden 215 hennepplanten aangetroffen. Een persoon is aangehouden.

02 mei 2026
Bron: Politie Nieuwegein (IG)

Aanhouding in Nieuwegein vanwege drugshandel

De politie heeft eind april een persoon uit Nieuwegein aangehouden op verdenking van de handel in harddrugs. Agenten controleerden de verdachte naar aanleiding van een M.-tip. Bij de controle werden handelshoeveelheden harddrugs en contant geld aangetroffen. Alles is in beslas genomen. 

Ga naar
07 maart 2025
Bron: Politie Nieuwegein (IG)

Twee aanhoudingen in Nieuwegein vanwege drugshandel

De politie heeft op 7 maart twee verdachten aangehouden in Nieuwegein vanwege de handel in verdovende middelen. Naar aanleiding van een tip via Meld Misdaad Anoniem werd een onderzoek gestart. In de melding werd gesproken over een flyeractie van een zogeheten ‘Candy Store’. In deze ‘winkel’ werden verdovende middelen aangeboden. Opvolgend aan de aanhoudingen besloot de politie ook een kijkje te gaan nemen bij een woning. Hier werden meer verdovende middelen, namaak merkkleding en snus aangetroffen. Al deze spullen zijn in beslag genomen en vernietigd.

Ga naar
12 december 2022
Bron: AD.nl

Grote partij illegaal vuurwerk in Nieuwegein aangetroffen na M.-tip

Op 12 december heeft de politie in Nieuwegein een grote en gevaarlijke partij illegaal vuurwerk aangetroffen. Dit gebeurde na eigen onderzoek en een tip via Meld Misdaad Anoniem. De partij illegaal vuurwerk lag opgeslagen in een garagebox aan de Zegelstede in Nieuwegein. In totaal ging het om ongeveer honderd kilo aan zwaar illegaal vuurwerk. Daarnaast waren er ook geknutselde vuurwerkbommen in de garagebox aanwezig. Vanwege het risico tot ontploffen dat deze 'bommen' hebben, werd de Explosieve Opruimingsdienst Defensie (EOD) ingeschakeld. Zij hebben het vuurwerk opgehaald en vernietigd. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies