Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

18 februari 2021 | Bron: Dagblad van het Noorden

Hennepkwekerij in Assen ontruimd dankzij M.-tip

Afgelopen week trof de Politie Noord-Drenthe een hennepkwekerij aan in een woning in de Moezelstraat in Assen. De hennepkwekerij werd gevonden dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. “Het doen van een melding kan dus heel belangrijk zijn, ook als je misschien twijfelt”, aldus de politie. De bewoner is aangehouden.

23 mei 2025
Bron: De Rechtspraak

Rechtbank vordert ruim 20.000 euro terug vanwege witwassen

De Rechtbank Noord-Nederland heeft een 32-jarige veroordeeld tot het terugbetalen van €20.391,- aan de Nederlandse Staat wegens het wederrechtelijk gekregen voordeel in de periode 2018 tot en met 2023. Mede dankzij anonieme tips kwamen verschillende witwasindicatoren van de persoon in kwestie in beeld bij de politie. Zij zijn vervolgens een onderzoek gestart en hebben de persoon aangehouden.

Ga naar
13 november 2024
Bron: politie.nl

Politie vindt 80 kilo illegaal vuurwerk en alarmpistool in woning Assen

Naar aanleiding van een anonieme tip heeft de politie op 13 november 80 kilo verboden vuurwerk in beslag genomen in een woning aan de Elstar in Assen. Ook hebben agenten een alarmpistool met bijbehorende patronen afgepakt. De bewoner is direct gehoord, maar niet aangehouden. Het Openbaar Ministerie gaat over de verdere gevolgen voor de bewoner.

Ga naar
05 oktober 2024
Bron: Politie Basisteam Noord-Drenthe

Auto in beslag genomen in Assen

In de week van 1 oktober hebben agenten een auto in beslag genomen in Assen. Dit deden agenten in een ondermijningszaak, die op gang kwam door meerdere M.-tips. In de zaak werd eerder een 27-jarige man uit Assen aangehouden die verdacht werd van de handel in drugs. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies