Bijna 100 kilo heroïne en 180.000 euro in woning Hoogvliet
In een huis in het Rotterdamse stadsdeel Hoogvliet heeft de politie maandag bijna 96 kilo heroïne en 180.000 euro contant geld gevonden. De bewoners, een 48-jarige man en een jongen van 15, zijn aangehouden. De jongen is inmiddels vrijgelaten.
De politie kwam de drugs op het spoor na een tip via Meld Misdaad Anoniem. Daarop volgde een onderzoek. Bij de doorzoeking van de woning werden op meerdere plekken drugs gevonden. “De schuur bij het huis was zo ingericht dat de heroïne daar versneden kon worden”, aldus de politie.
Bron: politie.nl
Aanhouding na mishandeling op Stadhuisplein Rotterdam
De politie heeft begin maart een 40-jarige vrouw uit Rotterdam aangehouden voor een ernstige mishandeling in een horecagelegenheid op het Stadhuisplein in Rotterdam op 17 november 2025. Een 29-jarige vrouw uit Capelle aan den IJssel werd met een glas in haar gezicht geslagen. Het slachtoffer liep daarbij ernstig letsel op. De verdachte bleef lange tijd buiten beeld. Nadat de zaak opnieuw onder de aandacht werd gebracht via het televisieprogramma Bureau Rijnmond en Opsporing Verzocht, kwamen er meerdere tips binnen via Meld Misdaad Anoniem. Deze anonieme meldingen speelden een doorslaggevende rol in het opsporingsonderzoek en leidden uiteindelijk tot de aanhouding van de Rotterdamse verdachte.
Bron: AD.nl
Wapens ontdekt in slaapkamer minderjarige in Rotterdam
De politie heeft op 22 oktober een onbruikbaar vuurwapen en een mes aangetroffen in de slaapkamer van een minderjarige uit Rotterdam. Dankzij een M.-tip werd het onderzoek gestart. Het vuurwapen en het mes zijn in beslag genomen.
Bron: Politie.nl
Veroordelingen voor zware mishandeling De Kuip
De politie heeft op 20 oktober een tweede verdachte aangehouden voor een zware mishandeling in De Kuip. Een supportersbegeleider van Feyenoord werd na de wedstrijd Feyenoord-Fenerbahçe op zijn hoofd geraakt door een paal met een betonnen voet. Begin oktober werden beelden getoond in het programma Opsporing Verzocht. Op basis van die uitzending kwamen er drie tips binnen bij Meld Misdaad Anoniem. Dankzij deze tips werd de 31-jarige verdachte uit Utrecht aanhouden.Na de wedstrijd op 6 augustus 2025 gooiden diverse supporters van Fenerbahçe spullen over een scheidingswand richting het Feyenoord-publiek. Twee mannen proberen een paal met daaraan een betonnen voet over de wand te gooien. Vanwege het zware gewicht lukt dit in eerste instantie niet, waarna een derde man kwam helpen. Met zijn drieën lukt het wel om de paal met betonnen voet over de wand heen te gooien. De paal raakt een supportersbegeleider van Feyenoord op zijn hoofd. Hij hield daar een zware hersenschudding en breuken in de hand aan over. Begin februari zijn de twee mannen door de rechtbank veroordeeld voor zware mishandeling. De verdachte die het initiatief nam voor het gooien van de paal krijgt een celstraf van 6 maanden en daarbij een taakstraf van 240 uur. De verdachte die hem daarbij hielp krijgt een celstraf van 4 maanden en een taakstraf van 180 uur. Samen moeten zij een schadevergoeding van ongeveer 15.000 euro aan het slachtoffer betalen.Campagne “Onze Club. Onze Veiligheid. Meld Voetbalcriminaliteit"Onlangs lanceerde M. samen met de KNVB, politie, gemeenten en het Openbaar Ministerie een landelijke campagne om criminaliteit rondom voetbal tegen te gaan. Supporters en stadionmedewerkers worden opgeroepen om te melden over strafbare feiten in en rond stadions. Dat kan rechtstreeks bij de club, de politie of anoniem via M. Op de website meldmisdaadanoniem.nl/voetbal is meer informatie te vinden over de campagne en signalen van criminaliteit die herkend kunnen worden.
