Almeloër veroordeelt voor de handel van illegaal vuurwerk vanuit huis
Naar aanleiding van een tip via Meld Misdaad Anoniem heeft de politie een woning in de wijk Nijrees in Almelo geobserveerd. Uit deze observaties bleek dat de man vanuit huis in illegaal vuurwerk handelde.
Na onderzoek van de politie bleek dat hij in zijn auto en in zijn woning voor in totaal 34 kilo aan explosieve massa had opgeslagen. Inmiddels is de man voor de rechtbank verschenen. De rechter heeft hem een taakstraf van 240 uur en een voorwaardelijke celstraf van drie jaar opgelegd.
Bron: Rechtspraak.nl
Woning Almelo gesloten vanwege drugshandel
De burgemeester van Almelo heeft met ingang van 12 juni een woning in de stad voor ten minste drie maanden gesloten vanwege drugshandel. Naar aanleiding van een anonieme tip controleerden agenten op 17 maart de woning. Op locatie werd een vuurwapen, verschillende soorten harddrugs en attributen voor drugshandel aangetroffen. De bewoonster van het pand ging in de rechtbank Overijssel in beroep tegen de sluiting, maar dit verzoek is door de rechter afgewezen.
Bron: NOS.nl
Drugs en vuurwapen in woning Almelo ontdekt
De burgemeester van Almelo heeft met ingang van 15 mei een woning aan De Ruyterstraat voor ten minste drie maanden gesloten vanwege het aantreffen van een grote hoeveelheid drugs en een vuurwapen afgelopen maart. Agenten controleerden de woning naar aanleiding van M.-tips. “Bewoners moeten zich veilig kunnen voelen in hun eigen straat en buurt”, aldus de burgemeester.
Bron: Twentefm.nl
Hennepkwekerij ontdekt in woning Almelo
De burgemeester van Almelo heeft met ingang van 4 maart een woning aan de Gagelstraat gesloten voor ten minste zes maanden vanwege het aantreffen van een hennepkwekerij op 3 januari. Mede dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem kwam de locatie in beeld bij de autoriteiten. "Drugshandel kan leiden tot onveiligheid voor omwonenden vanwege de nodige overlast, brandgevaar en aantrekkingskracht van de plek voor criminele activiteiten.”, aldus de burgemeester.
