Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

13 december 2022 | Bron: Noordhollandsdagblad.nl

Hennepkwekerij ontdekt in kruipruimte Purmerend mede dankzij anonieme tips

Op 11 december heeft de politie aan de Dijckscampenlaan in Purmerend een hennepkwekerij aangetroffen. Deze was in de kruipruimte van een woning gebouwd. Doordat de kruipruimte was uitgegraven ontstond er een ruimte van 25 vierkante meter. Hier stond een hennepkwekerij van 184 hennepplanten. Daarnaast was er sprake van diefstal van stroom en water. Dit zorgde voor een gevaarlijke situatie voor de omgeving. De politie kwam de kwekerij op het spoor dankzij eigen onderzoek en meldingen via Meld Misdaad Anoniem. De burgemeester heeft de woning voor drie maanden gesloten. 

03 september 2025
Bron: Politie.nl, Purmerends Dagblad

Hennepkwekerij ontmanteld in woning Purmerend

De burgemeester van Purmerend heeft met ingang van 1 september een woning aan de Hugo de Grootstraat in zijn stad voor ten minste een maand gesloten wegens de ontdekking van een hennepkwekerij op 22 juli 2025. Agenten kwamen de hennepkwekerij op het spoor dankzij anonieme tips. In de woning werden 165 hennepplanten ontdekt. Daarnaast was er sprake van diefstal van stroom. De kwekerij is ontmanteld en het energiebedrijf heeft de stroomtoevoer stopgezet.

Ga naar
19 augustus 2024
Bron: rtvpurmerend.nl

Woning Purmerend gesloten na drugsvondst

De burgemeester van Purmerend heeft met ingang van 19 augustus een woning aan de Kolkstraat in Purmerend voor drie maanden gesloten wegens het aantreffen van een hennepkwekerij. Mede dankzij tips via Meld Misdaad Anoniem kwam de locatie in beeld bij de politie.

Ga naar
26 april 2023
Bron: Politie.nl

Politie arresteert drugsdealer in Purmerend

De politie heeft op 12 april een drugsdealer in Purmerend aangehouden. Naar aanleiding van een tip via Meld Misdaad Anoniem waren agenten een onderzoek gestart naar de vermeende dealer. Hieruit bleek voldoende informatie naar voren te zijn gekomen voor een aanhouding.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies