Help Nederland Veilig.

Help Nederland Veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

12 april 2023 | Bron: Friesch Dagblad

Burgemeester van Leeuwarden sluit twee woningen wegens drugshandel

Burgemeester Buma van de gemeente Leeuwarden heeft twee woningen gesloten voor ten minste zes maanden wegens drugshandel. De woning aan de Vuurdoornstraat kwam in oktober 2022 in beeld bij de politie dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. Agenten troffen daar verschillende handelshoeveelheden harddrugs aan. Begin januari 2023 kwam een woning aan de Zuidvliet in beeld. Ook daar trof de politie harddrugs aan.

06 februari 2025
Bron: Wijkagenten Leeuwarden Noord-Oost (Threads)

Aanhouding in Leeuwarden vanwege bezit harddrugs

De politie heeft op 6 februari een 55-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden in een woning aan de Eikenstraat in Leeuwarden. Agenten deden onderzoek naar de woning naar aanleiding van M.-tips én meldingen van overlast bij de wijkagent. In de woning werd een (vermoedelijke) handelshoeveelheid harddrugs aangetroffen. Gelet op het aantreffen van de vermoedelijke harddrugs en de overlast vanuit de woning, is het pand door de burgemeester per direct gesloten.

Ga naar
05 november 2024
Bron: Politie.nl

Politie vindt 500 kilo vuurwerk in garagebox Leeuwarden

De politie heeft op 4 november ruim 500 kilo illegaal vuurwerk aangetroffen in twee garageboxen onder een flatgebouw aan het Fennenplein in Leeuwarden. Agenten deden onderzoek naar de garageboxen dankzij een anonieme tip. Twee mannen van 30 en 32 jaar afkomstig uit Leeuwarden zijn aangehouden. Het vuurwerk is in beslag genomen. 

Ga naar
24 juli 2024
Bron: Rondomvandaag.nl

Woning Leeuwarden voor zes maanden gesloten vanwege overtreding Opiumwet

De burgemeester van Leeuwarden heeft op 23 juli een woning aan de Dahliastraat in Leeuwarden voor zes maanden gesloten vanwege drugshandel vanuit de woning. Naar aanleiding van anonieme tips en eigen onderzoek deed de politie huiszoekingen op 11 april en 4 juli. In de woning trof de politie handelshoeveelheden harddrugs en vuur- en steekwapens aan. Alles is in beslag genomen. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies