Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

15 februari 2024 | Bron: Ondersteuningsgroep Noord (IG)

Succesvolle drugsactie Leeuwarden dankzij M.-tips

De politie heeft op 15 februari een succesvolle drugsactie gedraaid in Leeuwarden. Mede naar aanleiding van anonieme tips werd de drugsactie opgezet. Dit leidde tot doorzoekingen in verschillende woningen met de beslagname van (grote) hoeveelheden harddrugs en verdovende middelen als resultaat. In totaal zijn vijf verdachten aangehouden.

01 juni 2026
Bron: Omrop Fryslân

Man uit Leeuwarden aangehouden voor grootschalige drugshandel

De politie heeft op 29 mei een man uit Leeuwarden aangehouden op verdenking van grootschalige handel in harddrugs. De arrestatie volgde na een pseudo-aankoop waarbij een agent zich voordeed als koper. In een woning aan de Beatrixstraat werden onder meer cocaïne, 3-MMC, 2-MMC, XTC, ketamine, hasj en ruim 10.000 euro contant geld aangetroffen. Het onderzoek kwam op gang dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. De woning is inmiddels voor zes maanden gesloten om verdere drugshandel en overlast te voorkomen.

Ga naar
01 juni 2026
Bron: Omrop Fryslân

Man uit Leeuwarden aangehouden voor grootschalige drugshandel

De politie heeft 29 mei een man uit Leeuwarden aangehouden op verdenking van grootschalige handel in harddrugs. De arrestatie volgde na een pseudo-aankoop waarbij een agent zich voordeed als koper. In een woning aan de Beatrixstraat werden onder meer cocaïne, 3-MMC, 2-MMC, XTC, ketamine, hasj en ruim 10.000 euro contant geld aangetroffen. Het onderzoek kwam op gang dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. De woning is inmiddels voor zes maanden gesloten om verdere drugshandel en overlast te voorkomen.

Ga naar
18 juli 2025
Bron: Rechtspraak.nl

Tien maanden cel voor drugshandelaar Leeuwarden

Een 36-jarige Leeuwarder is op 18 juli veroordeeld tot tien maanden cel voor het dealen en het in bezit hebben van cocaïne en heroïne. Mede dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem kwam de verdachte in beeld bij de politie. De verdachte werd tussen januari 2024 en januari 2025 meermaals gecontroleerd, waarbij telkens handelshoeveelheden drugs werden aangetroffen. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies