Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

22 maart 2024 | Bron: Politie Basisteam Leeuwarden (X)

Drie aanhoudingen in Leeuwarden na M.-tips

Naar aanleiding van M.-tips heeft het Criminele Interventie Groep van het basisteam Leeuwarden op 21 maart drie aanhouding verricht. De aanhoudingen komen voort uit een onderzoek naar handel in verdovende middelen. Op het Stationsplein werden twee 23-jarige mannen uit Waadhoeke aangehouden, nadat was gezien dat zij vermoedelijk in harddrugs handelde. Na een fouillering werden er diverse wikkels en een grote bol, vermoedelijk, cocaïne in beslag genomen.

Later op dezelfde avond werd op de Antillenweg een 19-jarige lachgashandelaar op heterdaad betrapt en aangehouden. Ook hij is afkomstig uit de gemeente Waadhoeke. De verdachten zijn voor onderzoek ingesloten. De gemeente Leeuwarden wordt geïnformeerd om de mannen onder bestuurlijke last een dwangsom op te leggen.

06 februari 2025
Bron: Wijkagenten Leeuwarden Noord-Oost (Threads)

Aanhouding in Leeuwarden vanwege bezit harddrugs

De politie heeft op 6 februari een 55-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden in een woning aan de Eikenstraat in Leeuwarden. Agenten deden onderzoek naar de woning naar aanleiding van M.-tips én meldingen van overlast bij de wijkagent. In de woning werd een (vermoedelijke) handelshoeveelheid harddrugs aangetroffen. Gelet op het aantreffen van de vermoedelijke harddrugs en de overlast vanuit de woning, is het pand door de burgemeester per direct gesloten.

Ga naar
05 november 2024
Bron: Politie.nl

Politie vindt 500 kilo vuurwerk in garagebox Leeuwarden

De politie heeft op 4 november ruim 500 kilo illegaal vuurwerk aangetroffen in twee garageboxen onder een flatgebouw aan het Fennenplein in Leeuwarden. Agenten deden onderzoek naar de garageboxen na een anonieme tip. Twee mannen afkomstig uit Leeuwarden zijn aangehouden. Het vuurwerk is in beslag genomen. 

Ga naar
24 juli 2024
Bron: Rondomvandaag.nl

Harddrugs en vuurwapens in woning Leeuwarden

De burgemeester van Leeuwarden heeft op 23 juli een woning aan de Dahliastraat in Leeuwarden voor zes maanden gesloten vanwege drugshandel vanuit de woning. Naar aanleiding van anonieme tips en eigen onderzoek deed de politie huiszoekingen op 11 april en 4 juli. In de woning trof de politie handelshoeveelheden harddrugs en vuur- en steekwapens aan. Alles is in beslag genomen. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies