Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

30 april 2025 | Bron: AD.nl

Twee vrouwen aangehouden in woning Amersfoort vanwege onvergunde prostitutie

De politie heeft op 29 april twee vrouwen aangehouden bij een controle in een woning aan de Bergstraat in Amersfoort. Agenten controleerden de woning naar aanleiding van meerdere M.-tips. De vrouwen, die zich niet konden identificeren, hielden zich in het pand bezig met onvergunde prostitutie werkzaamheden. Op last van de burgemeester is het pand voor vier weken gesloten.

18 december 2024
Bron: Politie.nl

Honderden lachgascilinders in beslag genomen in Amersfoort

De politie heeft op 16 december drie mannen in Amersfoort aangehouden voor het bezit van honderden lachgascilinders. De mannen werden op heterdaad betrapt toen zij de cilinders vanuit een bestelbusje verplaatsen naar een kelderbox aan het Ariaplein in Amersfoort. Kort voor de overdracht ontvingen agenten een anonieme tip.

Ga naar
19 november 2024
Bron: Amersfoort.nl

Vuurwapen en drugs in beslag genomen in woning Amersfoort

De politie heeft op 14 november een grote hoeveelheid drugs en een vuurwapen aangetroffen in een woning aan het Arabellapad in Amersfoort. Een 35-jarige man uit Amersfoort werd aangehouden. Mede dankzij een anonieme tip kwam de locatie in beeld. De drugs en het vuurwapen zijn vernietigd.

Ga naar
14 november 2024
Bron: Politie.nl

Vuurwapen en drugs in beslag genomen in woning Amersfoort

De politie trof op 14 november een grote hoeveelheid drugs en een vuurwapen aan in een woning aan het Arabellapad in Amersfoort. Een 35-jarige man uit Amersfoort werd aangehouden. Mede dankzij een anonieme tip kwam de locatie in beeld. De drugs en het vuurwapen zijn in beslag genomen en zullen worden vernietigd. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies