Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

05 augustus 2025 | Bron: Rechtspraak.nl

Huurwoning ontruimd na vondst handelshoeveelheid drugs

Het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden heeft op 5 augustus beslist dat een vrouw haar huurwoning binnen vier maanden moet verlaten. In de woning werden in september 2024 handelshoeveelheden drugs aangetroffen. De politie ontving tips via Meld Misdaad Anoniem over vermoedelijke drugshandel in de woning. De bewoonster ging in beroep tegen de ontbinding van het huurcontract, maar het hof wees dit verzoek af.

01 juni 2026
Bron: Omrop Fryslân

Man uit Leeuwarden aangehouden voor grootschalige drugshandel

De politie heeft op 29 mei een man uit Leeuwarden aangehouden op verdenking van grootschalige handel in harddrugs. De arrestatie volgde na een pseudo-aankoop waarbij een agent zich voordeed als koper. In een woning aan de Beatrixstraat werden onder meer cocaïne, 3-MMC, 2-MMC, XTC, ketamine, hasj en ruim 10.000 euro contant geld aangetroffen. Het onderzoek kwam op gang dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. De woning is inmiddels voor zes maanden gesloten om verdere drugshandel en overlast te voorkomen.

Ga naar
01 juni 2026
Bron: Omrop Fryslân

Man uit Leeuwarden aangehouden voor grootschalige drugshandel

De politie heeft 29 mei een man uit Leeuwarden aangehouden op verdenking van grootschalige handel in harddrugs. De arrestatie volgde na een pseudo-aankoop waarbij een agent zich voordeed als koper. In een woning aan de Beatrixstraat werden onder meer cocaïne, 3-MMC, 2-MMC, XTC, ketamine, hasj en ruim 10.000 euro contant geld aangetroffen. Het onderzoek kwam op gang dankzij een tip via Meld Misdaad Anoniem. De woning is inmiddels voor zes maanden gesloten om verdere drugshandel en overlast te voorkomen.

Ga naar
05 maart 2026
Bron: Gld.nl

Drugspand in Arnhem drie maanden op slot vanwege drugsoverlast

De burgemeester van Arnhem heeft met ingang van 5 maart een woning in de Sint Martenstraat voor ten minste drie maanden gesloten vanwege drugshandel. In de woning trof de politie handelshoeveelheden harddrugs aan in combinatie met andere materialen die veelal worden gebruikt in de drugshandel. Ook werd een verboden wapen ontdekt. Het pand kwam op de radar dankzij meldingen bij de politie, gemeente en Meld Misdaad Anoniem.Burgemeester Marcouch: “Bij dit pand was sprake van ernstige en ontwrichtende overlast. In een rustig hofje trekt een drugspand criminaliteit en geweld aan. Het is dan ook zeer begrijpelijk dat bewoners hier slapeloze nachten van hebben gehad en zich onveilig voelden. Om de openbare orde en veiligheid te herstellen hebben we de woning gesloten. Daarmee stoppen we de aanloop van dealers en gebruikers en herstellen we de rust in de buurt.”

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies