Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

02 september 2025 | Bron: Het Parool

Tabakswinkel en woning 6 maanden dicht na vondst illegale vapes en drugs

Een tabakswinkel en aansluitende woning aan de Pieter Baststraat in Amsterdam-Zuid zijn met ingang van 2 september voor ten minste zes maanden gesloten. Burgemeester Halsema besloot hiertoe nadat op 11 augustus illegale vapes en harddrugs waren gevonden. Een M.-tip gaf het startsein voor een onderzoek van de politie. In totaal werden er 622 illegale vapes aangetroffen. Onder de toonbank werden verschillende soorten harddrugs aangetroffen. Klanten die drugs wilden kopen, konden dit door middel van een codewoord krijgen. De 22-jarige eigenaar van het pand is door de politie aangehouden.

08 mei 2026
Bron: Openbaar Ministerie Amsterdam (X)

8 jaar cel geëist voor drugshandel en witwassen

In de Rechtbank van Amsterdam heeft het Openbaar Ministerie (OM) acht jaar gevangenisstraf geëist tegen een 39-jarige verdachte op verdenking drugshandel en witwassen. De verdachte kwam o.a. in beeld door meldingen via Meld Misdaad Anoniem. Uit de informatie bleek dat hij in het bezit zou zijn van dure horloges, grote hoeveelheden contact geld en een geldtelmachine. Ook pronkte hij hiermee op zijn social media kanalen.

Ga naar
04 maart 2026
Bron: Politie Basisteam Oost Zeeburg (FB)

Hennepkwekerij aangetroffen in woning Amsterdam

Begin maart hebben agenten van het basisteam Oost Zeeburg een hennepkwekerij ontdekt in een woning mede dankzij een anonieme melding. In de kwekerij werden totaal 604 hennepplanten aangetroffen. De planten zijn in beslag genomen en vernietigd. Eén verdachte is aangehouden. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt.

Ga naar
01 december 2025
Bron: Politie Basisteam Overtoomsesluis

Wapens en honderden kilo’s vuurwerk en onderschept in Amsterdam

De politie heeft op 30 november honderden kilo’s illegaal vuurwerk ontdekt in een particuliere opslagbox en woning in het Amsterdamse Overtoomsesluis. Agenten deden onderzoek naar de locaties naar aanleiding van een anonieme tip. Naast het illegale vuurwerk werden er ook wapens aangetroffen. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies