Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

01 december 2025 | Bron: Oost.nl

Opnieuw drugs aangetroffen in bedrijfspand Almelo

De burgemeester van Almelo heeft met ingang van 1 december een bedrijfspand aan de Slachthuiskade gesloten voor ten minste zes maanden wegens drugshandel. De locatie kwam in beeld bij de politie mede dankzij een M.-tip. Het is dit jaar al het derde bedrijfspand op het terrein dat is gesloten wegens drugsgerelateerde activiteiten. 

Afgelopen juli werden een 18-jarige man uit Hengelo en een 27-jarige vrouw uit Enschede aangehouden voor drugshandel op hetzelfde terrein. Destijds waren bij alle panden in het gebied de ramen van de roldeuren ingeslagen.

12 januari 2026
Bron: Politie Almelo (IG)

Hennepkwekerij aangetroffen in Almelo

De politie heeft op 12 januari een hennepkwekerij aangetroffen in een woning aan De Gors in Almelo. Er kwamen anonieme tips binnen over de woning, mede vanwege het feit dat er geen sneeuw op het dak lag. Naar aanleiding hiervan startte de politie met een onderzoek. In totaal werden ruim 300 hennepplanten ontdekt. De bewoner van het pand is aangehouden.

Ga naar
24 december 2025
Bron: Oost.nl

Dwangsom voor Almeloër na vondst 500 kilo vuurwerk

De gemeente Almelo heeft eind december een last onder dwangsom opgelegd aan een inwoner van de stad. De verdachte had 500 kilo illegaal vuurwerk in huis liggen. Als de verdachte opnieuw in de fout gaat, riskeert hij een boete van €50.000,-. De politie kwam de verdachte en het vuurwerk op het spoor dankzij tips via Meld Misdaad Anoniem.De man was niet de enige die een dwangsom kreeg opgelegd; meerdere personen in Almelo en Aadorp hadden grote hoeveelheden professioneel vuurwerk opgeslagen in woningen en schuren. Het ging onder meer om mortierbommen en zelfgemaakte explosieven. Volgens de burgemeester was de situatie levensgevaarlijk: "Dit is spelen met mensenlevens. Je brengt niet alleen jezelf, maar ook je eigen kinderen en de wijk in gevaar."

Ga naar
09 november 2025
Bron: Politie Almelo (FB)

Tientallen kilo's vuurwerk aangetroffen in woning Almelo

De politie heeft op 9 november een partij professioneel vuurwerk aangetroffen in een woning in Almelo. Agenten kwamen de woning op het spoor dankzij een M.-tip. In totaal werd 51 kilo aan vuurwerk ontdekt. Het vuurwerk is in beslag genomen en vernietigd.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies