Drie aanhoudingen voor hennepplantage Renkum
In een huis aan de Bakkerhaag in Renkum is op 25 juni een hennepkwekerij ontmanteld. De politie kwam de kwekerij op het spoor door een tip via Meld Misdaad Anoniem. Op de zolder stonden 150 potten met planten die al waren geknipt. Ook stonden er dertig planten die nog niet geoogst waren. De bewoner en twee mannen (24 en 28 jaar) uit Heelsum en Zutphen zijn aangehouden.
Bron: GelreNieuws.nl
Drie aanhoudingen bij onderzoek drugshandel in Zutphen
Mede naar aanleiding van anonieme tips heeft de politie op 9 april drie aanhoudingen verricht in Zutphen. De drie verdachten zijn in hun woningen aangehouden op verdenking van drugshandel. In de woningen werden grote hoeveelheden drugs, contant geld en wapens aangetroffen, in beslag genomen en vernietigd.
Bron: Veiligheid Handhaving Zutphen
Gemeente Zutphen sluit woning wegens drugshandel
Op 6 oktober sloot de gemeenten Zutphen een woning aan de Beethovenstraat wegens drugsoverlast. Afgelopen zomer werd een ruime hoeveelheid harddrugs aangetroffen door de politie mede dankzij een anonieme tip. Een 54-jarige man is aangehouden. De woning is voor de aankomende drie maanden gesloten.
Bron: Gelderlander.nl
Anonieme tips onthullen hennepkwekerij in woning Heelsum
De burgemeester van de gemeente Renkum heeft een woning laten sluiten aan de Carel Beukerhof in Heelsum vanwege het aantreffen van een hennepkwekerij. Naar aanleiding van anonieme tips startte de politie een onderzoek naar de woning. Bij de huiszoeking werden hennepplanten en kweekapparatuur in beslag genomen. “Misdaad mag niet lonen. Ondermijning van de samenleving accepteren we niet, daar strijden we voor. Een hennepkwekerij kan dus ook echt niet. Niet alleen omdat het ondermijnend is, ook omdat het brandgevaarlijk voor omwonenden is en het een aantasting is van het leefklimaat in de buurt en de gemeente.”, aldus de burgemeester.