Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

10 april 2025 | Bron: GelreNieuws.nl

Drie aanhoudingen bij onderzoek drugshandel in Zutphen

Mede naar aanleiding van anonieme tips heeft de politie op 9 april drie aanhoudingen verricht in Zutphen. De drie verdachten zijn in hun woningen aangehouden op verdenking van drugshandel. In de woningen werden grote hoeveelheden drugs, contant geld en wapens aangetroffen, in beslag genomen en vernietigd.

24 augustus 2026
Bron: Rechtspraak.nl

Veroordeling door rechtbank Gelderland voor drugsbezit

De rechtbank Gelderland, locatie Zutphen heeft op 24 augustus een man veroordeeld voor het bezit van onder meer cocaïne en heroïne en het bezit van wapens en munitie. De politie kwam de man op het spoor na een tip via Meld Misdaad Anoniem. De drugs werden aangetroffen in een kelderbox bij zijn woning. De man kreeg een taakstraf en een gevangenisstraf.

Ga naar
06 oktober 2021
Bron: Veiligheid Handhaving Zutphen

Gemeente Zutphen sluit woning wegens drugshandel

Op 6 oktober sloot de gemeenten Zutphen een woning aan de Beethovenstraat wegens drugsoverlast. Afgelopen zomer werd een ruime hoeveelheid harddrugs aangetroffen door de politie mede dankzij een anonieme tip. Een 54-jarige man is aangehouden. De woning is voor de aankomende drie maanden gesloten.

Ga naar
26 juli 2020
Bron: De Stentor

Voorwaardelijke celstraf wegens mishandeling Zutphenaar

De Officier van Justitie eist een half jaar voorwaardelijke celstraf en 100 uur taakstraf tegen een 20-jarige verdachte uit Zutphen wegens zware mishandeling eind 2018. Toentertijd kreeg de verdachte en zijn vrienden het aan de stok met vier andere jongens uit Zutphen. Het resulteerde in een vechtpartij waarbij het slachtoffer, een destijds twintigjarige Zutphenaar, thuis kwam met o.a. een gebroken oogkas, neus en tand. Mede dankzij M.-tips kreeg de politie de verdachte en zijn vrienden in beeld. Het slachtoffer lijdt nog steeds aan de psychische gevolgen van het geweld. De uitspraak van de rechter is op 6 augustus. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies