Help Nederland Veilig.

Help Nederland Veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

01 november 2019 | Bron: Gelderlander.nl

Politie ontmanteld hennepkwekerij woning Arnhem

In een woning aan Het Haam in de Arnhemse wijk Schuytgraaf is begin november een hennepkwekerij gevonden dankzij een melding via Meld Misdaad Anoniem. In de kwekerij lagen reeds geoogste toppen die op dat moment aan het drogen waren. De hennep en spullen zijn vernietigd.

20 december 2024
Bron: Arnhem.nieuws.nl

Woning Arnhem gesloten vanwege overtreding Opiumwet

De burgemeester van Arnhem heeft met ingang van 20 december een woning aan het Driemondplein in Arnhem voor ten minste drie maanden gesloten. In de woning werden grote handelshoeveelheden drugs en versnijdingsmiddelen aangetroffen. Eerder dit jaar deden agenten ook al een instap in de woning die volgde op een melding bij Meld Misdaad Anoniem.Burgemeester Ahmed Marcouch: "Onze opgroeiende kinderen hebben juist een veilige leefomgeving nodig met mensen aan wie zij zich kunnen optrekken, geen straatdealers die op drugspanden afkomen. Woningen zijn voor bewoners, die hier leven, opgroeien en bijdragen aan de samenleving."

Ga naar
11 november 2024
Bron: GLD.nl

Illegaal vuurwerk in woning Arnhem-Zuid aangetroffen

Naar aanleiding van een tip via Meld Misdaad Anoniem heeft de politie begin november meer dan 100 stuks illegaal vuurwerk aangetroffen in een woning aan de Gerststraat in Arnhem. Een bewoner is aangehouden en het verboden vuurwerk is door de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) in beslag genomen. 

Ga naar
04 september 2024
Bron: Omroep Gelderland

Honderd kilo harddrugs aangetroffen in Arnhem en Elst

De politie heeft op 2 september zo’n honderd kilo harddrugs aangetroffen op twee locaties in Arnhem en Elst. Onder andere via Meld Misdaad Anoniem kwamen tips binnen over verdachte activiteiten. De drugs werden aangetroffen in een woning aan de Marxsingel in Arnhem en een bedrijfspand aan de Nijverheidsweg in Elst. Vier mannen zonder vaste woon- of verblijfplaats zijn aangehouden. 

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies