Help Nederland veilig.

Help Nederland veilig.

Meld Misdaad Anoniem.

11 december 2019 | Bron: Gelrenieuws.nl

Bijna 900 kilo illegaal vuurwerk in garagebox Arnhem

De politie trof op 11 december in een garagebox van een woning aan de Lissestraat in Arnhem een grote hoeveelheid zwaar illegaal vuurwerk aan. Dankzij een M.-tip kwam de politie 866 kilo illegaal vuurwerk op het spoor. De explosieve opruimingsdienst Defensie werd opgeroepen om het vuurwerk veilig te stellen en te vernietigen. De bewoner van de woning is aangehouden.

05 maart 2026
Bron: Gld.nl

Drugspand in Arnhem drie maanden op slot vanwege drugsoverlast

De burgemeester van Arnhem heeft met ingang van 5 maart een woning in de Sint Martenstraat voor ten minste drie maanden gesloten vanwege drugshandel. In de woning trof de politie handelshoeveelheden harddrugs aan in combinatie met andere materialen die veelal worden gebruikt in de drugshandel. Ook werd een verboden wapen ontdekt. Het pand kwam op de radar dankzij meldingen bij de politie, gemeente en Meld Misdaad Anoniem.Burgemeester Marcouch: “Bij dit pand was sprake van ernstige en ontwrichtende overlast. In een rustig hofje trekt een drugspand criminaliteit en geweld aan. Het is dan ook zeer begrijpelijk dat bewoners hier slapeloze nachten van hebben gehad en zich onveilig voelden. Om de openbare orde en veiligheid te herstellen hebben we de woning gesloten. Daarmee stoppen we de aanloop van dealers en gebruikers en herstellen we de rust in de buurt.”

Ga naar
05 augustus 2025
Bron: Rechtspraak.nl

Huurwoning ontruimd na vondst handelshoeveelheid drugs

Het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden heeft op 5 augustus beslist dat een vrouw haar huurwoning binnen vier maanden moet verlaten. In de woning werden in september 2024 handelshoeveelheden drugs aangetroffen. De politie ontving tips via Meld Misdaad Anoniem over vermoedelijke drugshandel in de woning. De bewoonster ging in beroep tegen de ontbinding van het huurcontract, maar het hof wees dit verzoek af.

Ga naar
08 juli 2025
Bron: Politie.nl

M.-tip leidt naar gasdrukwapen in Arnhem

De politie heeft op 7 juli een voorwerp lijkend op een vuurwapen aangetroffen in een woning aan de Pettenstraat in Arnhem. Agenten controleerden de woning naar aanleiding van een M.-tip. Uit onderzoek bleek dat het om een gasdrukwapen gaat. Het wapen is in beslag genomen en zal worden vernietigd. De verdachte mag zich op een later moment verantwoorden bij de recherche.

Ga naar
Over M.PrivacyKlachtenCookies