Illegaal bordeel in Amersfoort gesloten na anonieme tips
Naar aanleiding van tips via Meld Misdaad Anoniem heeft de politie onderzoek verricht naar een woning aan de Emiclaerhof in Amersfoort. Hieruit bleek dat er sprake was van illegale prostitutie. De prostituees zijn opgevangen door hulpverleners en de burgemeester heeft de woning voor een duur van drie maanden gesloten. “Signalen van buurtbewoners zijn bij de aanpak van criminele activiteiten zeer belangrijk”, aldus de gemeente.
Bron: Politie Nederland
Drugsdealer op heterdaad aangehouden in Amersfoort
Politieagenten hebben op 4 juli een 29-jarige man uit Amersfoort man op heterdaad betrapt na een drugsdeal vanuit zijn woning. De politie kwam de verdachte op het spoor dankzij een melding via Meld Misdaad Anoniem. De drugs is in beslag genomen en de politie doet nog verder onderzoek.
Bron: RTV Utrecht
Gemeente Amersfoort sluit woning wegens drugshandel
De gemeente Amersfoort heeft op 14 april een woning aan de Van Spilbergenstraat gesloten wegens het aantreffen van handelshoeveelheden harddrugs. Mede dankzij tips via Meld Misdaad Anoniem kwam de politie de locatie op het spoor. Er zijn nog geen verdachten aangehouden.
Bron: Politie.nl
Drugdealer aangehouden in Amersfoort
De politie heeft een 37-jarige man aangehouden wegens drugsdealen in Amersfoort. De politie startte een onderzoek naar de verdachte dankzij tips via Meld Misdaad Anoniem. In de woning van de man vonden de rechercheurs handelshoeveelheden drugs en grote, contante geldbedragen.